Вагонка сосна

250-292 грн

Ціни на вагонку із сосни:

до 2м – 250 грн. м²

до 50 м2 – 296 грн. м²

от 100 м2 – 292 грн. м²

Соснові дощечки, гладко обстругані, мають приємний запах і зовнішній вигляд, золотистий відтінок, який згодом з роками набувають червоного вигляду. Це надає приміщенню благородного шарму. Вагонка буває різного розміру, залежно від завдання, поставленого під час обшивки приміщення.

Вагонка із сосни в Харкові

Наявність смол у деревині надає дощечкам довговічність. Смоли консервують деревину. Дошки мають пази для з’єднання. Пази можуть бути різними під потрібний набір з’єднань. Найвідоміші профілі вагонки:

Блок-хаус;

Ландхаус;

Софтлайн;

Американка.

Вагонка сосна за доступною ціною за м2 у Харкові

    Веранду, лазню, балкон, дачу, кімнату можна обшити по-різному. Ще розмір вагонки підбирається за просторістю приміщення. Враховується дизайн та архітектура будівлі. Наприклад, внутрішні кімнати дачі можна обшити вагонкою класу Екстра. Ідеально підібрані дощечки: без сучків, однакові за фактурою та за розміром. Є різні моделі за шириною та довжиною. Встановлені на стінах кімнат дач вони довго будуть служити і радувати. Звичайно, ціна на вагонку із сосни за м2 класу Екстра коштує трохи дорожче, але це варте того.

Вагонка із сосни для лазні оптом від виробника.

     Вагонка із сосни для лазні варто застосовувати в передбанниках, там від соснового антуражу буде цілюща користь. Вигляд струганих чистих дощок, що випромінюють лісовий аромат, додасть відпочинку після парилки або сауни – благодать і почуття задоволення. Купити вагонку із сосни у Харкові завжди можна в нас на складі. Це зручно та вигідно. Ми маємо договори із постійними постачальниками товару. Тому наша вагонка, будь-якого виду, у тому числі й соснова, покупцеві коштуватиме дешевше, ніж в інших організаціях. Тому що за договором до нас надходить вагонка із сосни оптом від виробника. Ми маємо справу з перевіреними постачальниками.

У нас є консультанти на сайті, які дадуть відповіді на ваші запитання. Замовити доставку. У нас налагоджено доставку вчасно. Для цього є штат водіїв із спеціалізованими машинами. Вагонка із сосни в Харкові має великий попит.

  • Вагонка сосна
  • Вагонка сосна
  • Вагонка сосна